browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tam Takım Runtalya 2013’e Katıldık

Posted by on 01/04/2013
Kertenkeleler tam takım Runtalya 2013'e katıldı!

Kertenkeleler tam takım Runtalya 2013’e katıldı!

Mart başında tam takım olarak Runtalya 2013‘e katıldık. Bir süredir takımca yaşadığımız ufak sakatlıklardan ötürü idmanlara ara vermiştik. Aslında tam maraton koşmaktı niyetimiz ancak durum böyle olunca hepimiz kaydımızı 10K’ye değiştirdik.

Runtalya’nın dünyanın en güzel maraton parkurlarından birisinde yapıldığı söylenir. Antalya ‘da Konya Altı caddesinden başlar, eski şehir bölgesinden geçer, Lara’ya doğru koşar, sonra geri dönüşte karşınızda Beydağları’nı izleyerek yol alırsınız. Bütün yol boyunca masmavi deniz ise neredeyse hiç yanınızdan eksik olmaz. Bu yüzden Runtalya’yı çok seviyoruz. Benim için de ayrı bir önemi de var. İlk tam maratonumu Runtalya 2010’da koşmuştum.

Runtalya 2013 geçen seneye göre daha kalabalıktı

Runtalya 2013 geçen seneye göre daha kalabalıktı

 

Bu sene Runtalya’da katılım geçen yılkine kıyasla oldukça iyiydi. Binlerce insan 10K, yarı maraton ve tam maraton yarışlarına katıldı. Dostumuz Burak ilk tam maratonunu koştu. Onun heyecanına ortak olmak, mutluluğunu gözlemlemek büyük bir keyifti.

Tam maratonun ardından hakettiği gibi dinlenen dostumuz Burak!

Tam maratonun ardından hakettiği gibi dinlenen dostumuz Burak!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keyif dedik de… Ta Antalya’ya sadece koşmaya gittiğimiz sanılmasın. İki gece Geyikbayırı, Josito Camping’de kaldık. Yine bol bol tırmandık. Güneşin ve manzaranın tadını çıkardık.

Deniz seviyesinden yükselen sıradağları ile Antalya'da bu manzara her baktığımızda bizi büyüler...

Deniz seviyesinden yükselen sıradağları ile Antalya’da bu manzara her baktığımızda bizi büyüler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *