browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sponsorlar

Olası sponsorlarımız için:
Kertenkeleler olarak sponsor arama çalışmalarına başladık. Bu internet sayfamız dışında vizyonumuz, amacımız ve ihtiyaçlarımızı açıklayan sponsor dosyamız hazır. İlgileniyorsanız bizimle iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz!

Bizler profesyonel sporcular değiliz. Sabah gitmek zorunda olduğumuz masa başı işlerimiz var. İdmanlarımızı, haftasonları veya mesai bitiminde hatta güneş battıktan sonra yapıyoruz. İşimizden arta kalan zamanı kullanıyoruz. Böyle düşünüldüğünde aslında Türkiye’de belli bir sosyokültürel seviyenin üzerinde yaşamakta olan büyük çoğunluğun rüyasını paylaşıyoruz. Likya Macera Yarışı kadar büyük ölçekte bir mücadelenin bu çoğunluğun içinden çıkabileceğini göstermek,
insanlara kalıpların dışında bir yaşam tarzını ve imkansızlık olgusunun aslında kendimize dayattığımız bir sınırlama olduğunu ispatlamak olacağına inanıyoruz.

Sponsorlarımız bize destek olmaları sayesinde sosyal medya (facebook, twitter) ve internet sayfalarında takipçiler tarafından görülmelerinin yanı sıra yarış ve öncesinde kullanılacak ekipman ve forma üstünde görünürlük sağlayacaklar. Likya macera yarışında bu sene ilk kez profesyonel bir çekim ekibi ile çalışılarak belgesel oluşturulması planlanıyor. Bu da sponsorların görünürlüğünü iyice geliştirecek. Ayrıca sözleşmeli sponsorlar desteklerini gider olarak da gösterebiliyorlar.

Hedef izleyici kitlemiz, bizim gibi iş hayatının zorlukları içine sıkışmış, kalbi doğada atan bir sürü insanın yanında bu sporlarla daha ciddi olarak uğraşan kişiler. Bunların içine gezginler, doğa yürüyüş grupları, dağcılık ekipleri, bisikletçiler, izciler, koşucular, yani her türlü doğa aşığı insan giriyor. İlişkide olduğumuz gruplar sayesinde bu gruplardan çok sayıda izleyiciye kolayca ulaşabildiğimizi görüyoruz.

İhtiyaçlarımız ise aslında çok fazla değil. Yarışa katılma ücreti yanında malzeme ihtiyaçlarımız var. Bisiklet en büyük sıkıntımız, böyle bir yarışa girmek için iyi dağ bisikletlerine gereksinim var ve kendini en çok gösterecek ekipman bu. Ayrıca formalar, giysiler, yarışmadaki elimizde olmayan diğer zorunlu malzemeler, antrenmanlarımız için gps gibi ihtiyaçlarımız var.

Belirttiğimiz gibi, detaylı sponsor dosyamız için bizimle iletişime geçin: bilgi@rocklizards.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *