browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Neden Macera Yarışı?

Amatör sporcular olarak bizler tek bir spora odaklanıp onu en iyi şekilde yapmaya uğraşmıyoruz. Keyif aldığımız, doğadaki zorlukların üstesinden gelmemizi sağlayacak, daha çok yeri görmemize neden olacak her türlü sporla uğraşmayı, bedenimizin beceri ve dayanıklılığını tek bir yere odaklanmadan geliştirmeyi hedefliyoruz. Likya macera yarışı da çeşitli sporları bir arada kullanarak belli bir hedefe ulaşmaya odaklanıyor, bunu da en zorlu şekilde yapıyor.

Likya bölgesi hepimizin gezmeye hiçbir zaman doyamadığı, doğasına ve tarihine hayran kaldığı, türlü spor faaliyetlerini bir arada gerçekleştirebildiği bir yer. Ayrıca Likya Macera Yarışı’nda başarılı olmanın tek bir yolu var, takım olarak uyumlu ve akıllıca çalışmak!

Bunları gören takımımıza yanıtlayacak bir soru düşüyor: Doğayla bütünleşmeyi yaşam tarzı olarak benimsesek de asıl hayatımız ofislerde geçtiği halde böyle bir macerayı tamamlayabilecek miyiz?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *