browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kurabiye Macera Yarışı Öncesi İp Teknikleri Çalıştayı – (Ankara, 15 Kasım 2014)

Posted by on 04/11/2014

odtu_321_banu_inis

Kurabiye Macera Yarışı‘na 1 aydan az kaldı. Artık gelenekselleştirdiğimiz Kurabiye Macera Yarışı katılımcıları için ip teknikleri çalıştayımızı bu sene 15 Kasım 2014 Cumartesi günü yapacağız.

Çalıştayımız ODTÜ Yalıncak arazisinde yapılacak. İçerik ve süre katılımcılara göre sahada belirlenecek. İp inişi (ve yüksek ihtimalle ip geçişi) çalışacağız. Malzeme getirmenize gerek olmayacak. (Koşum vb. getirebilirseniz daha iyi olur, ama şart değil)

YER: ODTÜ Yalıncak Güney. ( harita )

http://www.kertenkeleler.com/yalincakin-terkedilmis-tas-ocaklarinda-ip-inisi-yapmak/

İniş yapacağımız taş ocağına bisiklet ile ulaşacağız. Dileyen koşarak da gelebilir elbette. Toplanma yeri ODTÜ Büyük Spor Salonu önü.

ZAMAN: 15 Kasım Cuma saat: 11:00 – 15:00 (arada isteyen geri dönebilir tabii ki)

KATILIM: Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen deniz@kertenkeleler.com adresine eposta ile haber versin.

Bu çalıştaylar oldukça vakit aldığı için Kurabiye Macera Yarışı’na katılacak olanlara öncelik vermek zorundayız. Ancak bu tip çalıştaylar ilginizi çekiyorsa Doğa Gezginleri Derneği (Gezginder) Spor Kulübü tarafından dönemlik açılan eğitimlere katılabilirsiniz.

IMG_0412

 

pinar_ip_inisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *