browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kertenkeleler Nerede?

Posted by on 09/10/2012

Sizler bu notu okuduğunuzda biz dağlarda, ormanlarda koşturuyor, çamurlarda debeleniyor, açık denizde kürek çekiyor olabiliriz. Kim bilir belki ıslanıyoruz, belki güneşten yanıyoruz… Bizi merak eden dostlarımıza bu tür bilgileri yarış bitimine (Cumartesi saat 17:30) kadar veremeyeceğiz. Ama nerede olduğumuzu sürekli görebileceksiniz.

Ne yazık ki sistem biraz karmaşık. İşte nerede olduğumuzu görmek için yapmanız gerekenler:

1) Kertenkeleler Nerede linkine basın.

veya: (http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0nkFYOEaqNWxnn0ts7M9DemIVbTq5jqdW)

2) Açılan sayfanın sağ ve sol olarak iki bölmeye ayrılmış olduğunu farkedeceksiniz. Sağ bölmede bir harita ve sol bölmede ise bir liste var. Bu soldaki listenin kolonlarından birinin adı “Messenger“. Eğer bu “Messenger” adlı kolon başlığına bir defa tıklarsanız, listeyi bu kolona göre tekrar sıralamış olursunuz.

3) Listeyi sıraladıktan hemen sonra listede yeşil renkli Messenger: 03 satır başlığını göreceksiniz. Eğer görmezseniz, bu liste bölümünün en altında yer alan sayfa sayılarını, Messenger: 03‘ü görene kadar takip ederek ilerleyin. Messenger: 03 bölümünün altında bir dolu Track satırı olacak. Bunlar sürekli çalışacak olan GPS Spotter aletimizin ilettiği konum ve saat bilgileri. Bunlara tıklayarak her an nerede olduğumuzu sağ bölümdeki harita üzerinde görebilirsiniz.

Bize şans dileyin! Gidiyoruuuuuuuuuuuuuuuz !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *