browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Haftasonu Etkinlik Bülteni (9-10 Haziran)

Posted by on 06/06/2012

Hafta ortası geçti. İple çekilen haftasonunun planları yapılmaya başlandı.  Planlarınızı yaparken bizim önerilerimizi de göz önünde  bulundurun. İşte takımımızın haftasonu için önerileri:

 

1. Atılım Üniversitesi Bisiklet Topluluğu‘nun düzenlediği 3. Eymir Turu etkinliği ile Pazar sabahı Beşevler’den başlayarak, hafif tempoyla Eymir Gölü’ne kadar bisiklet sürmek! İsteyenlere bisiklet kiralanabiliyormuş ama sanırız ki kiralama kontenjanı dolmuş.

2. Gökhan Koçak ile Pazar günü Nallıhan Uyuzsuyu Şelalesi Doğa Yürüyüşü‘ne katılmak. Hava güzel, 25 C. Rehberimiz yedek ayakkabı öneriyor, bu sadece bir anlama gelebilir: dere geçişleri !!! 🙂

3.  Zirve Dağcılık ile Ankara sınırlarından biraz çıkarak Gerede, Dorukkaya’da Doğa Yürüyüşü‘ne gidebilirsiniz.

4. Teknik ekipmanı ve tecrübesi olanlar için Hüseyin Gazi’ de kaya tırmanışı da güzel bir haftasonu alternatifi. Ama dikkat edin, güneşli ve sıcak olacak!

5. Işık Dağı’na kamp yapmaya gidip, ormanın, doğanın ve sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

6. Gezginder ile cumartesi günü Yedigöller Doğada Yaşam gezisine katılarak hep alışılan sonbaharın aksine baharda günübirlik Yedigöller’in keyfini çıkarın.
Sizin de aklınıza gelen başka öneriler varsa lütfen bizimle paylaşın.

Herkese keyifli haftasonları diliyoruz !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *