browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Haftasonu Etkinlik Bülteni (30 Haziran-1 Temmuz)

Posted by on 29/06/2012

Bu hafta etkinlik bültenini yayınlamakta geç kalmış olabiliriz ama Ankara civarında yine güzel faaliyetlerin bizi beklemediği anlamına gelmiyor bu. İşte bu hafta Kertenkeleler’in haftasonu için fikirleri:

  1. Pazar günü Gezginder ile yemyeşil serin bir orman içinde, Gerede Yaylaları Doğa Yürüyüşü‘ne katılın.
  2. Gökhan Koçak ile bol sulu Gürleyik Deresi yürüyüş faaliyetine katılıp serinleyin. Bu yürüyüş de pazar günü. Yanınızda yedek kuru kıyafetler getirmeyi unutmamanızı söylüyor Gökhan.
  3. Gökhan DASK’ın dağ aşma maratonu ADAM‘a hazırlıyor bizleri. Cumartesi akşamı Atakule civarında fotoğraf sunumuyla birlikte harita-pusula bilgilendirme toplantısı düzenliyor. Hem ADAM’a katılacaklara, hem de oryantiringe ilgi duyanlara şiddetle tavsiye ederiz.
  4. Kerkenkeleler ile Karakayalar’a kaya tırmanışına gelin! Uzun zamandır heveslenip bir türlü yapamadığımız Karakayalar tırmanış bahçesinde cumartesi gece kamplı etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Tırmanışçıları bekleriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *