browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Haftasonu Etkinlik Bülteni (16-17 Haziran)

Posted by on 13/06/2012

Haftasonu hızla yaklaşıyor. Zehrinizi seçin! İşte Kertenkeleler’in şahane bir haftasonu için önerileri:

1. Hüseyingazi Peksimet kayalıklarında kaya tırmanışı için Kertenkeleler‘e katılın! 16 Haziran Cumartesi. Çok erken saatte yola çıkacağız. Kayalar hala serinken…

2. Gezginder ve Çocuklarla Doğada Kamp etkinliği. Çocuklarınızı, küçük kardeşlerinizi ve yeğenlerinizi kapın gelin. Bu etkinlikte çadır kurmak, doğa yürüyüşleri, sorumluluk paylaşımları ve bolca oyun var.  16-17 Haziran tarihleri arasında. Çocukların sağlıklı gelişimi için çok önemli bir etkinlik. Bu yüzden bu etkinlik Kertenkeleler’den bir yıldız alıyor!

3. Gezginder ile Kuzey Yeşili Göller Bölgesi doğa yürüyüşü etkinliğine katılın. Nispeten yeni bir rota. Ancak çok kolay olmayacağa benziyor.

4. Gökhan Koçak ile günübirlik Ihlara Vadisi Gezisi‘ne gidin! Beklenen sıcaklık: 25C. Ihlara’yı daha önce görmemiş olanlar internetten fotoğraflara bakmalılar. Muhteşem!

5. Ünlü dağcı Nasuh Mahruki’nin Kendi Everstinize Tırmanın başlıklı ücretsiz seminerine katılın. 16 Haziran Cumartesi akşamı, saat 19:00’da TÜTEV, Mebusevleri’nde.

Macera dolu bir haftasonu diliyoruz!

Kertenkeleler Takımı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *