browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Bir Düşün Peşinden – Gürkan Şehri Terkeder…

Posted by on 10/09/2012

Eskişehir yolunun 30. km'lerinde Gürkan'ı geçirmeden önce toplu fotoğraf

Gürkan Genç bisikletle yapacağı 7 yıllık dünya turuna 9 Eylül Pazar sabahı 9.30’da Eski Meclis önünden başladı. Eskişehir yolu üzerinden İzmir’e doğru başladığı yolculukta Gürkan’a dostları bisikletleriyle eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

Gürkan’ın Pazar sabahı eski meclis önünden yola çıkışı sırasında çok sayıda haber ajansı da hazır bulundu. Hem Gürkan hem de grubun geri kalanıyla röportajlar yapıldı, fotoğraflar çekildi. Haber gazetelerde bugün sabah (10 Eylül) yayınlandı. Biz de hemen bu gazetelerin haberlerini paylaşıyoruz.

HaberTürk Ankara 2. sayfada geniş bir alanda haberi duyurdu

Haber Türk Ankara’nın ikinci sayfasında habere geniş bir şekilde yer verildi. Ayrıca bu haberde Gürkan Genç’i geçirmeye gelen iki Fransız bisikletçiden de söz edildi. Bu iki Fransız gezginden bir tanesi Kertenkeleler’in Tuna Nehri bisiklet turu sırasında tanıştıkları Alain. Alain bisikletiyle dünya turu yapıyor. Slovakya’daki karşılaşmadan sonra bisikletiyle Türkiye’ye pedallayan Alain, bir hafta önce Ankara’ya ulaştı. Bu arada sürpriz bir biçimde Gürkan’la tanışarak, dünya turu yapan iki bisikletçi olarak deneyimlerini paylaşma fırsatı buldular. Bu iki gezgin de yarın sabah Ankara’dan ayrılarak turlarına doğuya doğru devam edecekler.

Sabah Ankara kapak sayfası

 

 

 

Sabah Ankara gazetesi de Gürkan Genç’in dünya turuna çıkışına geniş şekilde yer verdi. Ana sayfanın en başında geniş bir giriş yer alırken, gazete içerisinde bir bütün sayfa boyunca haberi duyurdu.

Yanda Sabah Ankara gazetesinin kapak sayfası ve aşağıda geniş iç sayfa haberi:

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milliyet Ankara da habere kapak sayfasında ve iç sayfada yer verdi:

Milliyet Ankara Kapak Sayfası

Milliyet Ankara iç sayfadan haber

Hürriyet Ankara da yine kapak sayfası ve iç sayfada habere yer verdi:

Hürriyet Ankara kapak sayfası

Hürriyet Ankara iç sayfa

One Response to Bir Düşün Peşinden – Gürkan Şehri Terkeder…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *